Nowość AEZ na sezon 2015 – STRAIGHT

Specjalnie na sezon 2015 producent felg aluminiowych klasy premium proponuje nową niezwykłą kolekcję. 3 gwiazdy, bardzo proste (ang. straight), ale każdy znajdzie coś dla siebie.  Nowy wzór Straight to strzał w dziesiątkę ze swoimi jedno- i dwukolorowymi odcieniami i jak zawsze bardzo wysoką i (co jest bardzo ważne) certyfikowaną jakością. A nowy film image’owy AEZ to doskonałe uzupełnienie całości i zwieńczenie kolekcji.

Nowa seria AEZ Straight jest oparta na wszystkich możliwych do wykorzystania atutach, a główny akcent stawia na wyrafinowany prosty design 10 eleganckich ramion oraz maksymalnie wklęsły kształt obręczy. W nowym sezonie obowiązuje klasyka, szyk i pewność siebie, którą gwarantujemy, dzięki nowej kolekcji.  Dodatkowym walorem jest naprawdę duży wybór rozmiarów felgi, co czyni ją idealnym wyborem dla aut z różnymi szerokościami opon z przodu i tyłu.

Ze względu na bardzo nowoczesny design nowej kolekcji AEZ Straight to także doskonałe wykończenie do samochodów marki premium Audi, BMW i Mercedes.

AEZ Straight – wersja dwukolorowa

Straight

 

AEZ Straight Shine

AEZ Straight Dark

Źródło:  Opracowanie Netcar na podstawie materiałów Alcar.

When the borrower has no or little credit history, then the bank doesn’t consider the loan application as the person doesn’t seems like http://writemyessay4me.org/ to have good lending risk in eyes of bank

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.