Jak kupować opony?

Dwa tygodnie temu NetCar uruchomił mailowy kurs o nazwie „Jak kupować opony„. Ponieważ nie spotkałem się wcześniej z taką możliwością nauki kupowania opon, więc postanowiłem porozmawiać o tym z Justyną Kaczor – właścicielem NetCar – twórcą tego kursu.

Ja: Skąd pomysł na kurs „Jak kupować opony”?

Justyna: Sprzedajemy w NetCar opony już od ładnych sześciu lat i często spotykamy się z podobnymi pytaniami odnośnie doboru opony. Wydaje nam się, że mimo, że wiedza o oponach, która jest potrzebna do świadomego wyboru, nie jest skomplikowana, to w Internecie brakuje tekstów, które w przystępny sposób omawiałyby te zagadnienia. Postanowiłam wyjść na przeciw naszym klientom i spisałam informacje pomagające wybrać opony, które będą najlepsze dla kupującego.

Ja: No właśnie, bo jak przeglądam ofertę sklepu, to opon jest multum. Nie możesz po prostu powiedzieć, że te i te są najlepsze?

Justyna: Sęk w tym, że wszystkie opony jakie sprzedajemy, są dobre. Jednak dla Ciebie lepsze będą jedne, a dla innych drugie. Różne opony mają różne parametry. Nie ma jednych opon, które zadowoliłyby wszystkich. Moim celem jest, żeby każdy świadomie wybrał te, które będą mu najlepiej odpowiadać.

Ja: Nie boisz się, że świadomy klient, to bardziej wymagający klient?

Justyna: Ale ja lubię takich klientów 🙂 Co nie znaczy, że nie lubię pozostałych. Może to zabrzmi jak autoreklama, ale tak po prostu jest. Klienta, który nie posiada tej wiedzy obsłużymy tak samo dobrze. Chodzi o to, że posiadając tę wiedzę, zaczynasz zwracać uwagę na cechy opony, na której aktualnie jeździsz. Wtedy przychodząc do nas, będziesz już wiedział czy cechy obecnej opony Tobie odpowiadają, czy nie. Zwrócisz uwagę, na tańsze zamienniki opon i może wydasz mniej na opony. Moim celem jest, żebyś kupując u nas opony był zadowolony.

Ja: A skąd pomysł, żeby kurs był mailowy?

Justyna: A miałbyś czas i chęci przeczytać 20 stronicowy poradnik? Większość ludzi w tak zabieganym świecie, nie ma na to czasu ani chęci. Dlatego regularnie wysyłam chętnym maile. W każdym są informacje na 5 min. czytania. Tyle mam nadzieję, że wygospodarujesz.

Pozdrawiam. Tomek.

PS. Link do kursu Jak kupować opony.

It’s a great way to segue into conversation about what your role should be or could be, as opposed to what are http://writemyessay4me.org often the perceptions of technology directors as being more operational and not necessarily being strategic

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.