Nowe strony sklepu NETCAR

Trochę niestety nie pisałem. Ale mam dobre wytłumaczenie i obiecuję poprawę. 😉
Nie pisałem, ponieważ NETCAR poprosił mnie o komentowanie, testy ich nowej strony sklepu. Tak. Po miesiącach przygotowań NETCAR uruchomił nową wersję sklepu. Nie jest to rewolucyjna zmiana. Szata graficzna, do której się przyzwyczailiśmy, pozostała prawie bez zmian. Na pierwszy rzut oka zmiany są tylko subtelne. Ale nie dajmy się zwieść pozorom 🙂 Zmian, które mi przypadły do gustu jest całkiem sporo.

Pierwsza, najważniejsza, to nowa wyszukiwarka. Teraz szukanie jest kontekstowe, zależne od wybranego działu. Dodatkowo lista rozmiarów opon jest rozwijana w postaci drzewa. Koniec z długimi listami rozmiarów lub wieloma listami, żeby wybrać jeden rozmiar (tak jest do dziś w wielu sklepach). Wystarczą dokładnie 3 kliknięcia, bez przewijania, żeby zawęzić listę opon do pasującego rozmiaru.

Druga, to wyszukiwarka rozmiarów opon montowanych fabrycznie w autach. Jeśli nie jesteś pewny/pewna czy w swoim aucie masz zamontowane prawidłowe opony, możesz to zweryfikować. Często kupujemy używane auto i dopóki nie musimy wymienić opon, to nie interesujemy się czy dobry rozmiar mamy. Wymiana jest dobrym momentem, żeby to sprawdzić. Naturalnie, jeśli mamy instrukcję obsługi auta, to lepiej tam sprawdzić, ale nie zawsze ją mamy.

Trzecia to testy opon niezależnego stowarzyszenia ADAC. Wiele osób pyta się, które opony są najlepsze. Na tak zadane pytanie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Sklepy takie jak NETCAR, nie sprzedają złych opon. Po prostu jedne opony są lepsze dla jednych, a drugie są lepsze dla innych. Dzięki interaktywnej prezentacji testów ADAC, każdy może sobie dobrać najlepsze dla siebie opony. Jak to zrobić ? Wybrać rozmiar opony i przejść do tabelki wyników testu. Teraz klikając na kryterium testu, które jest dla nas najważniejsze, jako pierwsza ustawia nam się najlepsza dla nas opona. Proste ? 😉

To nie są jedyne zmiany, ale nie chcę Was zanudzać. Chętnie dowiem się o Waszych odczuciach. Podoba Wam się ? 🙂

Pozdrawiam. Tomek.

Roberts will have broad powers granted through a recent state law, including the ability to toss https://homeworkhelper.net/ homework help out union contracts as part of cost-cutting efforts